Farby mocno kryjące od Green Stuff World

Ta gama to specjalnie opracowana linia farb przeznaczonych do modelarstwa hobbystycznego i malowania miniatur, obejmująca 24 nienasycone kolory kryjące w pigmentacji, ale o wysokiej zdolności krycia.


czytaj całość »
Gdy siła ognia jest ważniejsza od prawa, gangi Necromundy sięgają po pistolet strażniczy Trazior.

Odważne i/lub głupie gangi, które zapuszczają się w głąb Hive Secundus, wiedzą, jak ważne jest, aby mieć oczy szeroko otwarte i głowę na karku, ponieważ zmutowane ksenosy zamieszkujące ruiny mogą w każdej chwili spaść z krokwi. Gangerzy są wystarczająco przyzwoici w pilnowaniu podstępnych Genestealerów, ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo osobiste, rozsądni ekspedycjoniści ufają bezkrytycznemu automatycznemu ostrzałowi działka wartowniczego typu Trazior.

czytaj całość »
Zapowiedź Warhammera - Kulty Genestealerów otrzymują nowego, wielkodusznego Benefictusa

 
W obliczu odnowionej potęgi Floty Roju Lewiatan, która żeruje na Galaktycznym Wschodzie, nie ma lepszego czasu na bycie czcicielem Czterorękiego Imperatora, zwolennikiem przetrwania Zardzewiałego Pazura lub wyznawcą Książąt Paupera. Imperium traktuje swoje miliardy obywateli jako materiał do niekończącej się machiny wojennej, ale istnieją obietnice lepszej przyszłości - a kulty Genestealera rozszerzają swoje podburzające operacje dzięki nowemu Codexowi i miniaturze.

czytaj całość »
Horus Heresy Adeptus Mechanikus w plastiku

Tryby się obracają, a pola bitewne Ery Ciemności wkrótce zaczną chrzęścić żelaznymi stopami, ponieważ ponowny atak Cult Mechanicum doczeka się pierwszej serii plastikowych figurek do Warhammera: Herezji Horusa.

Fani Kapłaństwa Marsa już od jakiegoś czasu mogli zebrać siły brzęczących robotów i tajemniczych cudów techniki w żywicy, ale nowe pudełko Mechanicum Battle Group to pierwsza szansa na wykorzystanie ulubionej marsjańskiej cybernetyki i robotyki w plastiku.

czytaj całość »
Nowa Edycja Age of Sigmar nadchodzi

link do produktu

Skaventide to bogate pudełko startowe dla nowej edycji Warhammer Age of Sigmar
Pik mosiężnych dzwonów zwiastuje wybuchowe przybycie Vermindoom. Blight City wkroczyło do Królestwa Ognia, a Godzina Ruiny nadeszła. Nowa edycja Warhammer Age of Sigmar jest już blisko i przybywa z ogromnym pudełkiem startowym: Skaventide.
Jeśli nie byliście w stanie obejrzeć pudełka na żywo lub jeśli chcecie zapoznać się z materiałem wideo w poszukiwaniu soczystych szczegółów, poniżej możecie ponownie obejrzeć zapowiedź Mortal Realms Reforged.
Co znajduje się w pudełku?

czytaj całość »
Warhammer 4000 KILL TEAM po polsku

Przedstawiam wam przygotowane przeze mnie tłumaczenie zasad do Gry Warhammer KILL TEAM. Możecie je zobaczyć na naszym kanale.

Link na obrazie poniżej .

 

Zasady do gry Age of Sigmar w wersji PL

Firma Games Workshop opublikowała na swojej stronie Zasady Podstawowe do gry Age of Sigmar w wersji polskiej. Teraz korzystając z tego linku możecie zarejestrować się i otrzymać link do ściągnięcia zasad w języku polskim .

 

Rabat 8% Marca

Kod rabatowy

Ważny od 8 marca 2024 do 10 marca 2024

QaYu14cvPO1

 

  • Rejestracja 2% rabatu
  • Zakupy za 650 zł dodatkowe 2 % rabatu

Dodatkowy rabat progresywny z tym kodem QaYu14cvPO1:

  • Za zakupy do 300 zł dodatkowy rabat 1%
  • Za zakupy do 500 zł dodatkowy rabat 2%
  • Za zakupy do 700 zł dodatkowy rabat 3%
  • Za zakupy powyżej 700 dodatkowy rabat 4%
Super Rabaty na pierwszy weekend Marca

Zapraszam do skorzystania z super rabatów na pierwszy weekend Marca .

Rabaty są progresywne i obowiązują od dzisiejszego wieczora.

kod rabatowy Aswer12cvQ45

300 zł dodatkowy 1 % rabatu

500 zł dodatkowe 2 % rabatu

700 zł dodatkowe 3 % rabatu

1000 zł dodatkowe 4 % rabatu

 

Rabat można wykorzystywać do każdego zakupu w ten weekend.

Nasza autorska Mata do Warhammer 40000

Spalona ziemia tło, które świetnie nada się do rozgrywek w Warhammer 40K / Horus Heresy. Mata gumowa w rozmiarze 44”x60” / 112x152 cm z jednostronnym nadrukiem to najlepszy wybór do rozgrywek na terenie bez narzuconych lokalizacji terenu. Mata posiada linie wyznaczające strefy rozstawienia w zależności o wybranej karty deploymentu. Linie różnią się wzorem.  Antypoślizgowy spód gwarantuje, że mata nie przesunie się na stole.

Two Thin Coats już niedługo w naszej ofercie.

Jedzie do nas dostawa z pierwszymi 60 kolorami od Two Thin Coats firmowanymi przez Duncan Rhodes. Spodziewamy się tych farb w połowie przyszłego tygodnia.

Nowości od CopCorp w naszej ofercie

Nowe pozycje od wydawnictwa CopCorp , czyli Warhammer po polsku. Tym razem oprócz uzupełnień mamy pozycje ze świata Age of Sigmar oraz Wright&Glory czyli system RPG , który umożliwia rozgrywanie przygód obywatelami imperium ludzkości w 41 millenium.

Przedsprzedaż nowych modeli Dark Angels

Dzisiaj wieczorem ogłosimy nasze ceny na nowe modele Dark Angels , konkurencja nas znienawidzi, jednak kapelan śledczy Asmodai zatwierdził te działania jako słuszne i przyczyniające się do walki z siłami chaosu. Herezję należy wypalić ogniem niezłomnej wiary, a nowe modele są najlepszym narzędziem do tego.  

Ufthak Blackhawk

Ufthak Blackhawk był podwładnym orkowego watażki znanego jako Badgit Snazzhammer. Po tym jak Badgit Snazzhammer został zdekapitowany , podczas ataku na imperialny statek Resolute Spirit, Painboss Matazanoz Drozfang usunął głowę Ufthaka z jego poobijanego ciała i przyszył ją do zdekapitowanego ciała Snazzhammera. Od tej pory Ufthak Blackhawk był prawie jak jego były szef.

 

czytaj całość »
Warhammer 40000 po polsku

W naszej ofercie pojawiły się polskie tłumaczenia książek ze świata Warhammera, na razie udostępniliśmy 40 tytułów a już niedługo postaramy się mieć kompletną ofertę COPCORP.

Czytaj fabułę po polsku zanurz się w świecie okrutnych bogów obcych ras czyhających na Imperium ludzkości. Tyranidzi, Orkowie ,Necroni, Tau czy starożytni Aeldari to antagoniści stający na drodze krucjat ludzkości, realizujących wielki plan Imperatora. Jednak nad tym wszystkim wisi zdrada zainspirowana przez bogów chaosu. Czy ludzkość podniesie się po tym ciosie, czy podda się woli bogów chaosu? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w książkach z serii Herezja Horusa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl